Címlap


Megyei, területi, kistérségi versenyek az alsó tagozaton.

Versenyeredmények éves összesítője

megyei, területi, kistérségi versenyek

2016/ 2017. tanév

alsó tagozat

 

Tanuló neve:

Osztály:

Megyei, területi, kistérségi versenyek:

Felkészítő tanár:

Tóth Nóra

1.b

különdíj

Szabóné Sáfián Erzsébet

Hegedűs Csaba

1.b

mezei futás

Szabóné Sáfián Erzsébet

Tölli Dániel Gábor

 

 

 

 

2. b

 

 

A „Tudásbajnokság” megyei döntőjén Matematika tantárgyból 15. hely

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Matematika tantárgyból EZÜST fokozat

 

Leó Zoltánné

 

 

Ács Eszter Emma

 

 

 

2. b

 

 

A „Sárrét kis mesemondója” területi mesemondó verseny

2. hely

Területi Szépolvasó verseny

1. hely

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Környezetismeret tantárgyból ARANY fokozat.

 

Kuti Andrea

 

 

 

 

 

Leó Zoltánné

Mile Luca Sára

 

 

2. b

A „Tudásbajnokság” megyei döntőjén Környezetismeret tantárgyból

10. hely

 

Leó Zoltánné

Mile Luca Sára

 

 

2. b

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Környezetismeret tantárgyból ARANY fokozat.

 

Leó Zoltánné

 

Barta Zita

 

2. b

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Matematika tantárgyból ARANY fokozat.

 

Leó Zoltánné

 

Tóth Kira

 

2. b

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Környezetismeret tantárgyból BRONZ fokozat.

 

Leó Zoltánné

Vincze Katalin

 

2. b

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Matematika tantárgyból EZÜST fokozat.

 

Leó Zoltánné

Mező Enikő

2.c

Helyesírási verseny 2. hely

Pap Gyuláné

Bokor Anita

3.b

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei 1. hely

Zsadányi Lajos

Kovács Tamara

3.b

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 7. hely

Zsadányi Lajos

Mogyorósi Szilárd

 

3.b

Területi versmondó verseny Nagyrábé

3. hely

Pap Zsigmondné

Kiss Lili

3.b

Területi Versmondó Verseny Vésztő 5. hely

Pap Zsigmondné

Boruzs Péter

Kovács Nándor

Juhász Roland

3.b

Kakaó Kupa

1. hely

 

Zsadányi Lajos

Horváth Regina

 

3.d

Bendegúz anyanyelvi verseny megyei ford.

Koncz Sándorné

Kristófcsák Kinga

egyéni 1. hely,

csapat 1. hely

4.a

Ki a mester két keréken?

megyei verseny

Helyszín: Sarkad

Pap Gyuláné

Deák Gábor

egyéni 3. hely,

csapat 1. hely

4.a

Ki a mester két keréken?

megyei verseny

Helyszín: Sarkad

Pap Gyuláné

Sándor Csenge

4.b

Területi szépolvasó Verseny 2. hely

Latyák Ildikó

Szabó Péter

 

4.b

 

Területi Szépolvasó Verseny 2. hely

Kézilabda Diák Olimpia

Megyei döntő 1. hely

Latyák Ildikó

 

Turi Imre Olivér

4.c

A Sárrét Kis mesemondója versenyen1. hely

Csiga Istvánné