Címlap


Kiemelt helyi versenyek az alsó tagozaton.

Versenyeredmények éves összesítője

kiemelt helyi versenyek

2016/ 2017. tanév

alsó tagozat

 

Tanuló neve:

Osztály:

Kiemelt helyi versenyek:

Felkészítő tanár:

Kata Adél

1.b

versmondó 1. hely

elemi számolás  1. hely

szépíró 1. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Nagy Rita

1.b

versmondó 1. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Csordás László

1.b

prózamondó 1. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Murvai Nóra

1.b

prózamondó 2. hely

Van-e sütnivalód? 3. hely

elemi számolás 1. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Tóth Nóra

1.b

helyesíró 2. hely

elemi számolás 2. hely

közlekedési rajzpályázat

Szabóné Sáfián Erzsébet

Csóra László

1.b

elemi számolás 3. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Hegedűs Csaba

1.b

futóverseny 2. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Varga Lőrinc

1.b

versíró 1. hely

szépíró 2. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Sáfián Kíra

1.b

prózamondó 3. hely

szépíró 2. hely

Helyesíró 2. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Al-Selwi Melak

2.a

Vers és prózamondó verseny

3. hely

dr Dobóné Vigh Tímea

Balázs Boglárka

2.a

Szépolvasó verseny 2. hely

dr Dobóné Vigh Tímea

Papp Roland

2.a

Vers és prózamondó verseny 3.hely

Elemi számolási verseny 3. hely

dr Dobóné Vigh Tímea

Schultz Máté

2.a

Vers és prózamondó 2.hely

Elemi számolási verseny 2.hely

dr Dobóné Vigh Tímea

Ács Eszter Emma

2.b

Vers és prózamondó verseny próza 1. hely

Szépolvasó verseny 1. hely

Kuti Andrea

Vincze Katalin

2.b

Vers és prózamondó verseny próza 2. hely

Kuti Andrea

Tóth- Bakos Blanka

2.b

Vers és prózamondó verseny vers 1. hely

Kuti Andrea

Barta Zita

2.b

Vers és prózamondó verseny vers 3. hely

Kuti Andrea

Nagy Hanna

2.b

Vers és prózamondó verseny vers 3. hely

Kuti Andrea

Lipcsei Melissza

3.c

Szépolvasó 1. hely

Vassné Szívos Ilona

Almási Csenge

3.d

elemi számolási verseny 1. hely

Koncz Sándorné

Csaba Levente

3.d

elemi számolási verseny 2. hely

Koncz Sándorné

Farkas-Schmidt Márk

3.d

elemi számolási verseny 3. hely

helyesírási verseny 3. hely

Koncz Sándorné

Kasza Valentina

3.d

vers –és prózamondó v. 1. hely

Koncz Sándorné

Varga Lili

3.d

vers- és prózamondó v. 3. hely

szépíró verseny 1. hely

Koncz Sándorné

Sándor Csenge

4.b

Szépíró Verseny 3. hely

Helyesíró verseny 2. hely

Latyák Ildikó

Vasvári Dóra

4.b

Szépíró Verseny 1. hely

Latyák Ildikó

Szabó Zsanett

4.b

Szépíró Verseny 2. hely

Latyák Ildikó