Címlap


Helyi versenyek az alsó tagozaton.

Versenyeredmények éves összesítője

helyi versenyek

2016/ 2017. tanév

alsó tagozat

 


Tanuló neve:

Osztály:

Helyi versenyek:

Felkészítő tanár:

Kerékgyátó Kata

1.a

Van-e sütnivalód?

  1. 1. hely

Árvai Gyöngyi

Kerékgyátó Kata

1.a

Helyesírási verseny

  1. 1. hely

Árvai Gyöngyi

Kerékgyátó Kata

1.a

Elemi számolási verseny 3. hely

Árvai Gyöngyi

1.b

focikupa 1. hely

Szabóné Sáfián Erzsébet

Baumann Dávid

1.c

Helyi vers- és prózamondó verseny

2. hely

Zsombokné

Nagy Mónika

1.c

Helyi vers- és prózamondó verseny

különdíj

Pálfi Irén

Bögre Zoltán

1.c

Elemi számolási verseny

2. hely

Tolnai Henrietta

Makula Ramóna

1.c

Szépíró verseny

2. hely

Katiné Szécsi Judit

Eitler Gerda Antónia

1.d

Vers és prózamondó:

2. hely (próza)

Lengyelné Vetési Adrienn

Kristófcsák Nóra

1.d

Vers és prózamondó:

2. hely (vers)

Lengyelné Vetési Adrienn

Szivos Szabolcs Dániel

1.d

Vers és prózamondó:

különdíj

Lengyelné Vetési Adrienn

Fiúk (6 fő)

1.d

4. hely az évfolyam szintű futballverseny

őszi fordulóján

Pozsgai Antónia Kincső, Patai Levente Róbert, Papp Bernadett, Miklovics Barnabás Zsombor

1.d

Elemi számolási műveletek

csapat versenyében

2. hely

Gombos Éva

1.d

Pénz7 projekt verseny 2. hely

Gombos Éva

Lengyelné Vetési Adrienn

Kiss Zsombor

1.e

Van-e sütnivalód

2. hely

Pardi Rita

Gyányi Margit Ágnes

Borbíró Boglárka

1.e

Gyermeknapi közlekedési verseny

Pardi Rita

Gyányi Margit Ágnes

Borbíró Boglárka

1.e

Szépíró verseny

1. hely

Pardi Rita

Gyányi Margit Ágnes

Pozsgai Anna

2.a

Szépíró verseny 2. hely

dr Dobóné Vigh Tímea

Pap Amira

2.a

Szépíró verseny 2. hely

dr Dobóné Vigh Tímea

Tóth- Bakos Blanka

2.b

Rajzverseny a Magyar Népmese Napja alkalmából 1. hely

Leó Zoltánné

Mile Luca Sára

2.b

Rajzverseny a Magyar Népmese Napja alkalmából 3. hely

Leó Zoltánné

Vincze Katalin

2.b

Rajzverseny a Magyar Népmese Napja alkalmából különdíj

Leó Zoltánné

Lévai Dorina

2.b

SNI- tanulók rajzversenye a Magyar Népmese Napja alkalmából 1. hely

Leó Zoltánné

Ács Eszter Emma

2.b

„Van-e sütnivalód?” 1. hely

Leó Zoltánné

Tölli Dániel Gábor

2.b

„Van-e sütnivalód?” 2. hely

Leó Zoltánné

Barta Zita

2.b

„Van-e sütnivalód?” 3. hely

Leó Zoltánné

Ács Eszter Emma

2.b

Elemi számolási verseny egyéni

1. hely

Leó Zoltánné

Ács Eszter Emma

Barta Zita

Szabó Balázs

2.b

Elemi számolási verseny csapat 1. hely

Leó Zoltánné

Rákosi Amira Debóra

2.b

SNI- tanulók elemi számolási versenye 1. hely

Tolnai Henrietta

Ács Eszter Emma

2.b

Iskolai helyesírási verseny 1. hely

Kuti Andrea

Barta Zita

2.b

Iskolai helyesírási verseny 3. hely

Kuti Andrea

Ács Eszter Emma

2.b

Iskolai szépíró verseny 1. hely

Kuti Andrea

Mile Luca Sára

2.b

Iskolai szépíró verseny 2. hely

Kuti Andrea

Gyöngyösi Vanda

2.c

Szép olvasó verseny

Pap Gyuláné

Csermák Fanni

2.c

Szép olvasó verseny

Pap Gyuláné

Müller Milán

2.c

Szép olvasó verseny 3. hely

Pap Gyuláné

Mező Enikő

2.c

Helyesírási verseny 2. hely

Pap Gyuláné

Baranya Erika

3.a

Helyi szépolvasó

3. hely

Kovács- Bereczki Márta

Tóth Fanni

3.a

Van-e sütnivaló

2. hely

Czebe Tiborné, Kovács- Bereczki Márta

Macsári Klaudia Zsanett

3.a

Elemi számolás

2. hely

Czebe Tiborné

Baranya Erika

3.a

Elemi számolás

1. hely

Czebe Tiborné

Baranya Erika,

Macsári Klaudia Zsanett, Pálfi Kevin, Török Zsófia

3.a

Elemi számolás csapat 1. hely

Czebe Tiborné

Egész osztály

3a

Pénzügyi tudatosság, gazdálkodás 2. hely

Kovács- Bereczki Márta

Varga Patrik Szilárd

3.a

Helyi Futóverseny 3. hely,

csapat: 1. hely

Vaszkán Gábor

Walter Dorina

3.a

Helyi Futóverseny

2. hely

Csapat:1. hely

Vaszkán Gábor

Tóth Zsófia

3.a

Helyi Futóverseny

Csapat:2. hely

SODUKU verseny 1. hely

Vaszkán Gábor

Czebe Tiborné

Boruzs Tamás

3.a

Helyi Futóverseny

Csapat:3. hely

Vaszkán Gábor

Az osztály fiú tagjai

3.a

Focibajnokság

2. hely

Kovács-Bereczki Márta

Czebe Tiborné

Boruzs Tamás

3.a

Szépíró verseny

3. hely

Kovács- Bereczki Márta

Baranya Erika

3.a

Helyesírási verseny

1. hely

SODUKU verseny 2. hely

Kovács- Bereczki Márta

Czebe Tiborné

Bereczki Péter István

3.a

SODUKU verseny 3. hely

Czebe Tiborné

Tóth Fanni

3.a

Helyesírási verseny

3. hely

Kovács- Bereczki Márta

Kovács Dóra

3.c

Szépíró

2. hely

Vassné Szívos Ilona

Bere Péter

4.a

SODUKU verseny gyorsasági 1. hely

Vásárhelyi Ildikó

Vári Anna

4.a

SODUKU verseny 3. hely

Vásárhelyi Ildikó

Szabó Péter

4.b

helyesíró verseny 1. hely

Latyák Ildikó

Csikós Mercédesz

4 c

Legjobb Költőpalánta” az évfolyamon

-versíró verseny

Csiga Istvánné

Nyíri Kristóf

4.c

Elemi számolási versenyen

1. hely

Szépíró versenyen elért 3. hely

Csiga Istvánné

Marhás Barnabás

4.c

SODUKU verseny 1. hely

Csiga Istvánné

Ajtai Erik László

4.c

SODUKU verseny 2. hely

Csiga Istvánné