Címlap


Óvodások látogatása

 

Március 31-én bemutatót tartott iskolánkban a művészeti tagozat.  Tagai Andrea, iskolánk megbízott igazgatója köszöntötte a leendő első osztályos gyermekeket és kísérőiket. A színjáték tanszak vezetője Pándiné Csajági Mária tanárnő. Két tanítványával vidám, játékos feladatokat hozott a kicsiknek. Nagyon lelkesek és aktívak voltak a gyerekek. A zenei tanszakok tanulói /Horváth Barbara, Kőváriné Lovassy Franciska és Csontos József tanítványai/ korabeli tánczenével, majd mai könnyű zenei dallamokkal ismertették meg az ovisokat. A kis koncert után folytatták az ismerkedést a művészeti ágakkal. Kenyeres Csaba táncpedagógus egy rövid, humoros táncot tanított meg a gyerekeknek. Tagai Andrea és Balogné Győri Erika a képzőművészeti tanszak tanárai rajzos házi feladattal készült a bemutatóra.

 

2017-04-04                                                              Horváth Barbara