Címlap


Iskolagyűlés - alsó tagozat

Tanuló neve

Osztálya

Miért kap dicséretet?

Felkészítő tanár

Mivel jutalmazzuk?

Kerékgyártó Kata

1.a

Biztonságos közlekedés Rajz pályázat. Kedvenc mesefigura járműve.

Meserajz pályázat





Kiss Zoltánné





könyvjelző

Tóth Ágota

1.a

Biztonságos közlekedés Rajz pályázat. Kedvenc mesefigura járműve

Bacsa Petra

1.a

Biztonságos közlekedés Rajz pályázat. Kedvenc mesefigura járműve

Schultz Loren

1.a

Meserajz pályázat






Tóth Nóra

1.b

közlekedés gyermekszemmel körzeti rajzpályázat különdíj




Szabóné Sáfián Erzsébet




könyvjelző


Hegedűs Csaba

1.b

körzeti mezei futóverseny II.helyezés

Nagy Rita Erzsébet

1.b

minden osztálytársának szeretetből saját kezűleg készített ajándékot






egész osztály

1.c

Kitartó szorgalmáért, rendszeres búvármunkák végzéséért, magatartás javulásáért, a rend megőrzéséért








Zsombokné Danek Magdolna

Pálfi Irén









könyvjelző


Gele Krisztián

1.c

Matematika szeretetéért, jó sportoló

Simon Norina

1.c

Magyar nyelv és irodalom szeretetéért, jó futó

Borbiró Hanna

1.c

Magyar nyelv és irodalom szeretetéért, érdeklődéséért, igyekezetéért, a mesék területén való jártasságáért, beszédfegyelme alakulásáért

Csikós Boglárka

1.c

Példamutató magatartásáért, bátorságának erősödéséért

Nacsa Milán

1.c

Az osztály egész éves kényeztetéséért, ellátta társait mindenféle finomsággal

Nánási Levente

1.c

Figyelmes, segítőkész társai iránt






Balogh Nóra

Miklovics Bence

Eitler Gerda Antónia

1.d

Az osztály rendjéért

végzett önkéntes

munkáért









Gombos Éva

Lengyelné Vetési Adrienn









könyvjelző

Kristófcsák Nóra

Ombódi Ferenc

1.d

Versenyeken való aktív részvételért

Bendegúz,Teki Totó, rajz

Csikós Csenge

Pozsgai Kincső

Várdai Jázmin

1.d

szorgalmáért és a sok- sok

gyűjtőmunkáért

Patai Levente

Szívos Szabolcs

1.d

példamutató viselkedéséért, igazságosságáért

és igyekezetéért






az egész osztály

2.a

A farsang előkészítéséért

és a sikeres szereplésért


dr. Dobóné Vigh Tímea


könyvjelző






az egész osztály

2.b

a farsangi szereplésért

Kuti Andrea

dr Dobóné Vigh Tímea

Leó Zoltánné


szóbeli dicséret+ könyvjelző

Tóth Kira

Barta Zita

Mile Luca Sára

Ács Eszter Emma

2.b


Aktív, önzetlen közösségi munkájukért


Leó Zoltánné


szóbeli dicséret+ könyvjelző

Ács Eszter Emma

Tóth Kira

2.b

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Környezetismeret tantárgyból ARANY fokozatot ért el.


Leó Zoltánné


szóbeli dicséret + könyvjelző

Mile Luca Sára

2.b

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Környezetismeret tantárgyból EZÜST fokozatot ért el.

Leó Zoltánné

szóbeli dicséret+

könyvjelző

Barta Zita

Tölli Dániel Gábor

2.b

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Környezetismeret tantárgyból ARANY fokozatot ért el.


Leó Zoltánné


szóbeli dicséret+

könyvjelző

Vincze Katalin

Tóth-Bakos Blanka

2.b

A „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen Környezetismeret tantárgyból EZÜST fokozatot ért el.


Leó Zoltánné


szóbeli dicséret+

könyvjelző

Ács Eszter Emma

Barta Zita

Szabó Balázs

Tölli Dániel Gábor

Vincze Katalin

2.b

A Bendegúz NYELVÉSZ tanulmányi verseny iskolai fordulójára való felkészülésért és részvételért


Kuti Andrea


szóbeli dicséret+

könyvjelző

az egész osztály

2.b

Az ebédlőben mindig kulturáltan, csendben étkeznek, ezzel jó példát mutatnak társaiknak

Leó Zoltánné,

Kuti Andrea

dicsérő oklevél






Csermák Fanni

2.c

Példamutató, aktív gyűjtőmunkájáért és társai megsegítéséért.



Varga Istvánné

Pap Gyuláné




könyvjelző

Mező Enikő

2.c

Példamutató, aktív gyűjtőmunkájáért és társai megsegítéséért.






Bokor Anita

3.b

Zrínyi matematika verseny megyei döntőjében 15.helyezést ért el.


Zsadányi Lajos


könyvjelző






Lipcsei Melissza

3.c

Tavaszi Diákolimpia Mezei futóverseny 2.helyezés

Vaszkán Gábor

könyvjelző

Szűcs Fanni

Lipcsei Melissza

3.c

Iskolarádiós műsorban való részvétel (márc. 15.)

Vassné Szívos Ilona

Koncz Sándorné

könyvjelző






Kasza Valentina

3.d

Körzeti Diákolimpia mezei futóverseny  1. korcsoport  1.hely

Vaszkán Gábor

könyvjelző

Ritu Szilvia

3.d

Körzeti Diákolimpia mezei futóverseny 2. korcsoport 2. hely

Vaszkán Gábor

könyvjelző

Horváth Regina

3.d

a Bendegúz Anyanyelvi Versenyen továbbjutott a megyei fordulóba

Koncz Sándorné

könyvjelző

Gál Sára

Szegedi Mónika

3.d

szerepelt a márc. 15. tiszteletére rendezett iskolarádió műsorban

Vassné Szívos Ilona

Koncz Sándorné

könyvjelző






Kristófcsák Kinga

SárkányDominika

Vári Anna

4.a

Versmondó verseny II. helyezett



Répási Erika



könyvjelző

Versek, mesék szeretete

Bere Péter

4.a

önzetlenségéért

könyvjelző






Szabó Péter

4.b

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulóján elért 5. helyezésért.





Latyák Ildikó





könyvjelző

Földi Zita Zsófia

Farkas Gábor Attila

4.b

Az osztály tisztaságáért és rendjéért végzett munkájáért.

Sándor Csenge

4.b

Sokat segít társainak a tanulásban.

Vasvári Dóra

4.b

Sokat segít társainak a tanulásban.






Ajtai Erik

4. c

szorgalmas, példamutató tanulásáért; célja, hogy még többet javítson eredményein



könyvjelző

Pocsai Ádám

4. c

segítőkészségéért, odafigyel az osztály rendjére



könyvjelző